وبلاگیاوب نوشتکه به آنتارنوشت،تارنگاریابلاگ(بهانگلیسی:Blog) هم می گویند، نوعیوب سایتاست که حاوی اطلاعاتی مانند: گزارش روزانه، اخبار، یادداشت های شخصی یا مقالات علمی مورد نظر طراح آن است. وبلاگ ترکیبی از دو کلمهٔ <> و <> به معنای ثبت وقایع روزانه است .مطالب وبلاگ بر مبنای زمانی که ثبت شده گروهبندی و به ترتیب از تازه ترین رخداد به قدیم ارائه می گردد.نویسندهٔ وب نوشت،وب نویسیاتارنویسنامیده می شود و ممکن است بیش از یک نفر باشد، وب نویس به گزارش مداوم رویدادها، خاطرات، یا عقاید یک شخص یا یک سازمان می پردازد.

برترین وبلاگ های ایرانی

درس فا
آموزش یار
کنکور موفق
دانشجوفا
اشک شوق
علوم
دانشجویی
دانشجوفا
حامد کنکوری
کتاب یار
دانشجویار
جروه کده
دوازدهمی
علم

شبکه اجتماعیساختاری اجتماعی است که از گره هایی (عموماً فردی یا سازمانی) تشکیل شده است که توسط یک یا چند نوع خاص از وابستگی مانند ایده ها و تبادلات مالی، دوستان، خویشاوندان، لینک های وب، و سرایت بیماری ها (اپیدمولوژی) به هم وصل هستند.

تحلیل شبکه های اجتماعیروابط اجتماعیرا با اصطلاحات رأس و یال می نگرد. به بیان دیگر، در ساده ترین شکل، یک شبکه اجتماعی نگاشتی از تمام یال های مربوط، میان رأس های مورد مطالعه است. رأس ها بازیگران فردی درون شبکه ها و یال ها روابط میان این بازیگران هستند. انواع زیادی از یال ها می تواند میان رأس ها وجود داشته باشد.

نتایج تحقیقات مختلف بیانگر آن است که می توان از ظرفیت شبکه های اجتماعی در بسیاری از سطوح فردی و اجتماعی به منظور شناسایی مسائل و تعیین راه حل آنها، برقراری روابط اجتماعی، اداره امور تشکیلاتی،ت گذاری عمومیو رهنمون سازی افراد در مسیر دستیابی به اهداف استفاده نمود.

برترین شبکه های اجتماعی خارجی

medium.com

tumbler

bloglovin

vk

linkedin

facebook

twitter

reddit

pinterest

diigo

برترین شبکه های اجتماعی ایرانی

cloob

facenama

wisgoon

loger

getpocket

varzesh11

وبلاگ خارجی

vrana

technologymag

technology

magazineday

university

magazine

mag

promodj

farlaeo

viki

nouw

dailymag

سایت های اشتراک ویدئویی

youtube

tamasha

aparat

jabeh

dalfak

namasha

mp4

vidofa

inet

namayesh

مناسب ترین زمان خرید بلیط هواپیما کدام است ؟

انتخاب رشته تخصصی در موسسه موفقیت

لابراتوار چاپ عکس نورقائم

های ,شبکه ,ها ,اجتماعی ,یک ,برترین ,شبکه های ,است که ,های اجتماعی ,یال ها ,رأس ها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پایگاه مهندسی صنایع خرید ارزان کفش کتونی اسپرت زنانه دخترانه مردانه 2019 postbs مطالب اینترنتی دانلود مقاله دفاع از تشیع رزرو هتل کتابخانه آیت اله العظمی رضوی کاشانی مهم ترین مقالات ساختمان و دکوراسیون و تاسیسات افکارم